Комунальна установа «Овруцький інклюзивно-ресурсний центр» Овруцької районної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців Інклюзивно-ресурсного центру вчителя-логопеда та реабілітолога.

       На посади педагогічних працівників Центру призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», стаж роботи не менше трьох років за фахом та з організації інклюзивного навчання.

     Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається автобіографія у довільній формі;

копію трудової книжки (в разі наявності);

копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання,

письмова згода на збір та обробку персональних даних .

Зазначені документи подаються упродовж 15 днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу в місцевій газеті «Зоря» за адресою: м. Овруч, вул. Б.Хмельницького 32,

Дата проведення конкурсу 16 жовтня 2018 року.

Додаткову інформацію щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі в конкурсі можна отримати за телефоном: 0977061686, Гаврильцова Марина Володимирівна.

 

 

Список питань до конкурсу на заміщення вакантних посад

«Директором КУ «Овруцький інклюзивно-ресурсний центр» Овруцької районної ради» оголошується  конкурс на заміщення вакантних посад фахівців Центру:

-          вчителя –логопеда (3 штатні одиниці);

-          вчителя –дефектолога (2,5 штатні одиниці);

-          практичного психолога (2 штатні одиниці);

-          вчителя ЛФК (1 штатна одиниця).

Детальніше: Оголошення! Конкурс на заміщення вакантних посад фахівців Центру.

 

01977553 inkluzЩО ТАКЕ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР?

Основним документом, що регулює організацію ІРЦ, є постанова Кабінету міністрів України від 12 липня 2017 р. № 545.

      ІРЦ в Україні створюються на базі ПМПК (реорганізація існуючої структури), або на базі шкіл з інклюзивними класами, або опорних школах.

    Відповідно до Закону №545б місцеві органи самоврядування зобов'язані створити центри з розрахунку один центр на 7 тис. дітей, які проживають на території об’єднаної територіальної громади (району), та на 12 тис. дітей, які проживають у місті (районі міста).

    ІРЦ  (надалі у тексті - центри)  надає послуги дітям з особливими освітніми потребами, які проживають (навчаються) у відповідній об’єднаній територіальній громаді (районі), місті (районі міста), за умови подання відповідних документів.

    Психолого-педагогічна допомога надається дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах (не відвідують навчальні заклади), здобувають повну загальну середню освіту в професійно-технічних навчальних закладах та не отримують відповідної допомоги.

Детальніше: Що таке інклюзивно-ресурсний центр?

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Ви тут: Головна Інформація