Працювали депутати на 46 позачерговій сесії районної ради

    фото 46 сесіяСьогодні 13 листопада відбулась 46 позачергова сесія районної ради за участі 19 депутатів.

  Головував на засіданні голова районної ради Віталій Китиця. В роботі сесії взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації  Василь Курилюк та заступник голови районної ради Ірина Михайлевська.

  Депутати розглянули та затвнрдили порядок денний сесії. Розпочали роботу з внесення змін до районного бюджету Овруцького району на 2020 рік, затвердження розпоряджень голови Овруцької РДА. Також внесли зміни до рішення районної ради №426 та затвердили питання комунальної власності.

Інформація від територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Овруцького району

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Овруцького району» (код ЄДРПОУ 33557536, адреса: Житомирська область, м.Овруч, вул.Тараса Шевченка,41) повідомляє про припинення діяльності, шляхом ліквідації за рішенням власника (Рішення сорок п’ятої сесії Овруцької районної ради VII скликання №592 від 16.10.2020 року) .

Головою ліквідаційної комісії призначено Кравчука Руслана Федоровича. Письмові вимоги кредиторів приймаються протягом двох місяців з дня публікації оголошення за адресою установи.

 

З повагою

Голова ліквідаційної комісії                                                                      Р.Ф.Кравчук

 

До уваги депутатів Овруцької районної ради про подання декларацій після складання повноважень

е-декларирование - Издевательство, ребусы, адские муки. Как политики  жалуются на е-декларации - 112 Украина

Згідно вимог частини 3 статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» на депутатів місцевих рад поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції».

Депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", а також дотримуватися інших вимог фінансового контролю, передбачених зазначеним Законом.

   Відповідно до абзацу 1 ч. 2 ст. 45  Закону України «Про запобігання корупції" особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

 

  Згідно наказу Національного агентства з питань запобігання корупції від 12.12.2019 р. №168/19  декларація перед звільненням - декларація, яка подається відповідно до абзацу першого частини другої статті 45 Закону не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншої діяльності, зазначеної у підпунктах «а», «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону. Така декларація охоплює період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими суб’єктом декларування, та містить інформацію станом на останній день такого періоду. Останнім днем такого періоду є день припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншої діяльності, зазначеної у підпунктах «а», «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону. Під раніше поданими деклараціями розуміються декларації, що були подані до Реєстру відповідно до Закону.

  Частиною 2 статті 4 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» передбачено, що повноваження депутата місцевої ради починаються з дня відкриття першої сесії відповідної ради з моменту офіційного оголошення підсумків виборів відповідною територіальною виборчою комісією і закінчуються в день відкриття першої сесії цієї ради нового скликання, крім передбачених законом випадків дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради або ради, до складу якої його обрано.

  Відповідно до абзацу 2 ч. 2 ст. 45  Закону України "Про запобігання корупції" особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані до 1 квітня наступного року після припинення діяльності подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Детальніше: До уваги депутатів Овруцької районної ради про подання декларацій після складання повноважень

Вітання голови районної ради до Дня захисника України

Дорогі захисники України! Шановні Овручани! Щиро  вітаю вас із Днем захисника України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці, із Днем Українського козацтва !

Це  свято увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Боронити батьківську віру, благословенний край своїх славних пращурів, сини і дочки України завжди вважали святим обов’язком. Це також день пам'яті та пошани тих, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності.

Тернистим був шлях до волі. За неї боролися ті, хто є гордістю нашого народу, - запорізьке козацтво, гайдамаки, січові стрільці,  а з недавніх пір – захисники Вітчизни, які відстоюють незалежність і цілісність України на Сході у боротьбі з російським агресором.

Схилімо голови перед твердою волею та героїзмом наших Героїв. Україна пишається своїми патріотами, пам’ять про них навічно залишиться прикладом щирої любові до України в наших серцях і думках.

Бажаю всім мужнім захисникам України міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою.

Щиро зичу кожному дому, родині добра, злагоди і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Слава Україні!

Голова районної ради    Віталій Китиця                  

І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війни 2014 року

   ctela  Напередодні свята Дня захисника України стелу під символічною назвою "І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війні 2014 року"  урочисто відкрили в центрі міста на площі Свободи.

  У церемонії відкриття взяли участь перший заступник голови Житомирської обласної адміністрації Володимир Федоренко, начальник управління освіти і науки обласної адміністрації Людмила Колесник, Народний депутат України Володимир Арешонков, голова Овруцької районної ради Віталій Китиця, голови Овруцької та Словечанської ОТГ Іван Коруд та Володимир Трикиша, а також  учасники і ветерани АТО, матері загиблих воїнів, представники  громадських організацій, духовенства, жителі та гості міста. 

  Відкрив церемонію Овруцький міський голова Іван Коруд, подякувавши всім особисто, хто приклав свої зусилля задля створення і втілення ідеї даного монументу.

  Голова Овруцької районної ради Віталій Китиця у своїй промові наголосив, що стела - є символом пам'яті про всіх загиблих за мир на українській землі.

  «Необхідно встановлювати такі пам'ятники. Потрібно робити все, щоб майбутні покоління знали власну історію, пам'ятали про всі жахливі події на нашій території. Від захисників України на даний час залежить багато чого. Я бажаю всім матерям, які виховали захисників нашої країни, величезного терпіння і мужності та здоров'я".

  Представниками влади грамотами та подяками за самовіддану вірність військовій присязі, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету, недоторканості та територіальної цілісності України були нагороджені учасники АТО та матері загиблих воїнів.

  Нагадаємо, завтра, 14 жовтня, в Україні відзначаються три свята - День захисника України, Покров Пресвятої Богородиці і День українського козацтва, яке здавна вважало Богородицю своєю заступницею.

stela234

na3333

nagor22

 nagorodjennya

IMG 20201013 145732 resized 20201013 061626915

ajnj22

 

 

 

Вітання з нагоди Дня вчителя!

У неділю - День вчителя вітання у віршах та прозі

Дорогі наші вчителі!

   Вітаю вас з Днем вчителя! Не знайти в цілому світі таких слів, які б змогли повною мірою висловити величезну батьківську подяку вам, шановні працівники освіти.

  Високо цінується щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до своїх учнів! Бажаю міцного здоров'я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті!

 Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка! Зі святом!

З повагою-

голова районної ради                         Віталій Китиця

Оголошення щодо роботи райради

У зв"язку із карантином COVID-19, Овруцька районна рада перейшла на

дистанційний режим роботи.

Прохання всі документи, заяви залишати на першому поверсі у чергового

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Ви тут: Головна Новини