Вітання з нагоди Дня Конституції України!

Місто Українка День Конституції України - Місто Українка

Шановні земляки! Прийміть найщиріші вітання з державним святом -

Днем Конституції України!

      Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність - фундаментальні засади, на яких грунтується сьогодення і вибудовується майбутнє нації.

      Бажаю Вам відчувати себе захищеними і вільними. І нехай принцип верховенства права й надалі буде одним із головних суспільних ідеалів.

З повагою

голова районної ради                         Віталій  Китиця

Відбулась 42 позачергова сесія 7 скликання районної ради

  Під головування голови районної ради Віталія Китиці  депутати у складі 24 осіб розглянули усі питання порядку денного. 

  Першочергово депутати затвердили розпорядження голови районної державної адміністрації та внесли зміни до бюджету Овруцького району на 2020 рік.

  Також були затверджені строкові договори у формі контрактів з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Овруцького району Житомирської області.

В різному депутати підтримали пропозицію Миколи Левківського до Верховної Ради України щодо перегляду доцільності адміністративно-територіальної реформи.

В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Чепурко та заступник голови районної ради Ірина Михайлевська.

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

   В цей день ми схиляємо голови не лише перед памяттю полеглих на фронтах Другої світової війни. А й перед замученими нацистами мирними жителями, перед вивезеними на невільницькі роботи до Третього рейху – усіма тими, кого забрала та війна…

   Подвиг наших ветеранів ніколи не буде забутий! В наших серцях назавжди лишається спомин про відвагу і рішучисть  воїнів.

На фото: покладання квітів до пам'ятника воїнам, партизанам, підпільникам - очільником Овруцької ОТГ та представниками керівництва райдержадміністрації, районної ради, громадських організацій та  депутатського корпусу району.

facebook 1592854112069 6680914373669857484

Відділ прикордонної служби"Овруч" інформує

Ovruch1

1 червня, перший день літа - День захисту дітей

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

День вишиванки

З Днем вишиванки 2020: красиві привітання українською зі святом ...

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Ви тут: Головна Новини