Вітання до Дня працівників харчової промисловості

Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!

 У харчовій промисловості району сумлінно працюють сотні висококваліфікованих майстрів своєї справи. Відрадно, що в непростих умовах сьогодення трудові колективи галузі докладають максимум зусиль щодо збільшення виробництва харчових продуктів, забезпечення його різноманіття.

 Нехай же й надалі усі ці позитивні тенденції сприяють забезпеченню жителів Овруччини якісними продуктами, а вам шановні харчовики, дарують стабільні заробітки, радість від роботи і вдячність земляків.

З повагою

голова районної ради                        Віталій Китиця

Реорганізація органів Пенсійного фонду України

22 серпня 2018 року уряд ухвалив постанову, згідно якої буде здійснено реорганізацію органів Фонду в 15 областях, в т.ч. в Житомирській області.

Пенсійний фонд України в Житомирській області, як і раніше, працюватиме за принципом поділу на фронт – офіс і бек – офіс.

Фронт – офіси будуть розміщені у кожній адміністративно – територіальній одиниці області і будуть працювати з громадянами та усіма відвідувачами що звертаються за пенсійними послугами.

Бек – офіс буде діяти на рівні області та виконувати обслуговуючу роботу (кадри, бухгалтерія, юристи).

Чіткий розподіл на фронт – і бек – офіс дає змогу приймати людей незалежно від місця проживання та протягом усього робочого часу. Фронт – офіс перетворюється по суті на сервісний центр у якому будуть надавати повний набір послуг Пенсійного фонду, а документи, заяви від громадян опрацьовуватимуть у бек – офісі.

Сервісні центри створюються на базі відділень Пенсійного фонду. По області їх 25, зазвичай вони розташовані у райцентрах.

Детальніше: Реорганізація органів Пенсійного фонду України

"Село моє, серця рідна пристань"

IMG 8461Гладковичі214 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва відбулося народне свято- День села Гладковичі.

 Площа в центрі села була святково прибрана вишиваними рушниками , килимами , виробами народних умільців , витворами кулінарного мистецтва учасниць конкурсу «Краща господиня»,  на асфальті діти малювали крейдою  свої творчі доробки на конкурс «Моє рідне село». 

 На свято завітали поважні гості та депутати усіх рівнів з подарунками та грамотами.

IMG 8656 гладковичі1

(на фото: голова районної ради В.Китиця на урочистостях в Гладковицькому Будинку культури.)

З Днем захисника України!

  326423 1 День захисника Це свято, яке відзначається в Україні 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції та уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж  всієї багатовікової української історії.

  Впродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, відстоюють територіальну цілісність та свободу нашої держави. Українське воїнство завжди було і залишається символом мужності, незламності національного характеру, непохитності віри і духу.

  Дорогі захисники України, бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці.

З повагою

голова районної ради                           Віталій Китиця

фото знаки1

фото знаки2

 (Вшанування загиблих воїнів біля пам'ятних знаків. На фото: заступник голови районної ради І.Михайлевська)

Відбулась 29 чергова сесія районної ради

IMG 20181005 101616 resized 20181005 124745479за участі 21 депутата і під головуванням заступника голови районної ради Ірини Михайлевської.

    Розпочалось пленарне засідання з повідомлення головуючого щодо відповіді, яка надійшла з Житомирської обласної ради про звернення депутатів Овруцької районної ради щодо утримання майнового комплексу "Стаціонарне відділення для постійного проживання" . У відповіді було зазначено, що відповідно до ст.89 Бюджетного кодексу України, видатки на утримання стаціонарного відділення здійснюються з районного бюджету, бюджетів міст обласного значення, бюджетів об'єднаних територіальних громад. Станом на 01.08.18 р. комунальним закладом обслуговується 1206 осіб, у тому числі в умовах стаціонару - 35 осіб. Із загальної чисельності осіб, що перебувають на обслуговуванні, 85,2 відсотка складають мешканці Овруцької та Словечанської об'єднаних територіальних громад. Таким чином у листі зазначено, що вирішення порушеного у зверненні питання належить до компетенції Овруцької районної ради, Овруцької та Словечанської об'єднаних територіальних громад.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного депутати затвердили Програму матеріально-технічного забезпечення потреб особового складу військової частини 1495 Державної прикордонної служби України, розпорядження голови райдержадміністрації, районної ради, зміни до районного бюджету 2018 року, питання комунальної власності.

Також депутати підтримали звернення Брусилівської  і Тальнівської районних рад щодо захисту інституції сім'ї в Україні та впровадження реформ в галузях освіти та медицини.

В різному головуючий ознайомив депутатський корпус із заявою, що надійшла від депутата районної ради Олександра Миколайовича Павлущенка щодо припинення депутатських повноважень у звязку з сімейними обставинами.

Освітяни святкують професійне свято

   IMG 8140-min  Дорогі наші вчителі!

   Вітаю вас з Днем вчителя! Не знайти в цілому світі таких слів, які б змогли повною мірою висловити величезну батьківську подяку вам, шановні працівники освіти.

  Високо цінується щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до своїх учнів! Бажаю міцного здоров'я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті!

 Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка! Зі святом!

З повагою

голова районної ради                         Віталій Китиця

IMG 8137-min

Відбулось засідання двох постійних депутатських комісій районної ради

комісія 2з питань бюджету і спільної власносності територіальних громад сіл, селища, міста району та з питань освіти, культури, молоді та спорту під головуванням Тетяни Ващук.

  Депутати розглянули більше десяти питань порядку денного, серед яких затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, про внесення змін до районного бюджету 2018 на суму близько 500 тис.грн., затвердження розпоряджень голови районної ради. Також депутати затвердили зміни до статуту КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр та опрацювали звернення депутатів Тальнівської і Брусилівської райлонних рад щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини та щодо збереження української сім'ї та родини.

Чергова 29 сесія Овруцької районної ради відбудеться 5 жовтня 2018 року.

1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку

  Споконвіку український народ славився шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади. Свідченням цьому є й теперішнє відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

  З цієї нагоди до підопічних стаціонарного відділення для одиноких людей, що у Нових Велідниках завітало багато гостей, серед яких заступник голови районної ради Ірина Михайлевська, начальник управління праці та соціального захисту населення Овруцької РДА Тетяна Халімончук, начальник Овруцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Олександр Крамчанин,директор територіального центру соціального обслуговування Руслан Кравчук, , а також приватні підприємціі Тетяни Бойцова і Галина Кузьменко.

IMG-6452f2cb37c940b72ba087edcac2c86d-V

IMG-707f3deebf2942cbf351ba26660639d2-V

 

Іменини древнього Овруча!

китШановні овручани та гості міста!

Щиро вітаю вас з нагоди 1072 річниці Овруча!

  Цими осінніми днями наш славний, історично багатий, виплеканий своїми працьовитими й талановитими жителями Овруч святкує свій день народження.

  З нагоди нашого спільного свята вітаю усіх, хто народився і виріс на прекрасній овруцькій землі, і хтосвого часу приїхав сюди і залишився тут жити і працювати. Доземний уклін ветеранам війни і праці, які пережили страшні воєнні лихоліття і важки часи відбудови. Спасибі сучасникам, які щомиті роблять наше місто кращим, долучаються до розвитку всіх сфер народного господарства.

  Овруч - це всі ви і ваша невтомна праця, дорогі земляки! Здоров'я вам, миру і злагоди.

  Із днем міста, дорогі овручани!

З повагою

голова районної ради                    Віталій Китиця

IMG 111

 

IMG 8092

 

IMG 8105

 

IMG 20180929 112814 resized 20181001 082614145

IMG 20180929 113752 resized 20181001 082545115

IMG 20180929 113828 resized 20181001 082531825

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Ви тут: Головна Новини