Депутати опрацювали весь порядок денний 40-ї сесії

55 big
IMG 20200228 103206 resized 20200304 032647034

      28 лютого відбулась 40 сесія районної ради в складі 24 депутатів під головуванням Віталія Китиці. В роботі пленарного засідання взяли участь голова Овруцької райдержадміністрації Ярослав Чепурко та заступник голови районної ради Ірина Михайлевська.

  Депутати розпочали із затвердження звіут голови районної ради Віталія Китиці за 2019 рік. Також проголосували про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік, районної Програми забезпечення виконання Овруцькою райдержадміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2020 рік, розпоряджень голови РДА, районної ради.

      Надали голоси за підтримку двох звернень депутатів Овруцької міської ради. Затвердили районну Програму "Обдарована дитина" на 2020-2021 роки, а також розглянули звернення Всеукраїнського Об'єднаного  Штабу захисту української землі.

  Дискусійно гострим виявилось питання щодо звернення депутатів Гладковицької та Колесниківської сільських, Першотравневої селищної рад до Президента України, Міністерства розвитку громад та територій України,  Житомирської обласної державної адміністрації щодо включення Гладковицької об’єднаної територіальної громади з центром у с. Гладковичі у складі сіл Гладковичі, Гладковицька Кам’янка, Гусарівка, Радчиці, Сташки, Товкачі Гладковицької сільської ради, смт. Першотравневе і с. Кам'янівка Першотравневої селищної ради, сіл Збраньківці, Личмани, селища Магдин Колесниківської сільської ради до перспективного плану формування територій громад Житомирської області.

Думки депутатів різнилися з цього питання , дехто висловлювався щодо недоцільності створення такої громади, але більшистю голосів звернення було проголосовано.

На останок депутати затвердили комунальні питання та підтримали звернення Гаращука М.В.

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Ви тут: Головна Новини Депутати опрацювали весь порядок денний 40-ї сесії