І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війни 2014 року

ctela
stela234
na3333
nagor22
nagorodjennya
IMG 20201013 145732 resized 20201013 061626915
ajnj22

     Напередодні свята Дня захисника України стелу під символічною назвою "І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війні 2014 року"  урочисто відкрили в центрі міста на площі Свободи.

  У церемонії відкриття взяли участь перший заступник голови Житомирської обласної адміністрації Володимир Федоренко, начальник управління освіти і науки обласної адміністрації Людмила Колесник, Народний депутат України Володимир Арешонков, голова Овруцької районної ради Віталій Китиця, голови Овруцької та Словечанської ОТГ Іван Коруд та Володимир Трикиша, а також  учасники і ветерани АТО, матері загиблих воїнів, представники  громадських організацій, духовенства, жителі та гості міста. 

  Відкрив церемонію Овруцький міський голова Іван Коруд, подякувавши всім особисто, хто приклав свої зусилля задля створення і втілення ідеї даного монументу.

  Голова Овруцької районної ради Віталій Китиця у своїй промові наголосив, що стела - є символом пам'яті про всіх загиблих за мир на українській землі.

  «Необхідно встановлювати такі пам'ятники. Потрібно робити все, щоб майбутні покоління знали власну історію, пам'ятали про всі жахливі події на нашій території. Від захисників України на даний час залежить багато чого. Я бажаю всім матерям, які виховали захисників нашої країни, величезного терпіння і мужності та здоров'я".

  Представниками влади грамотами та подяками за самовіддану вірність військовій присязі, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету, недоторканості та територіальної цілісності України були нагороджені учасники АТО та матері загиблих воїнів.

  Нагадаємо, завтра, 14 жовтня, в Україні відзначаються три свята - День захисника України, Покров Пресвятої Богородиці і День українського козацтва, яке здавна вважало Богородицю своєю заступницею.

 

 

 

 

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Ви тут: Головна Новини І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війни 2014 року