Районна конференція працівників освіти

DSC05868

      Вже стало традиційним розпочинати новий навчальний рік серпневими зустрічами освітян району. Районна конференція працівників освіти – це щорічна зустріч педагогів, яка в урочистій формі підсумовує  роботу за минулий навчальний рік і окреслює  завдання на наступний період. Цього року святкова зустріч відбулася 28 серпня  в Овруцькому центрі дитячої та юнацької творчості.

     В роботі конференції взяли участь педагогічні працівники з усіх загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних  навчальних закладів району. З привітальним словом до всіх освітян звернулась заступник голови районної ради Ірина Михайлевська:" Всіх вчителів закликаю пам’ятати – як ми навчимо і виховаємо наших дітей сьогодні – таким і буде наше суспільство завтра. Саме ми визначаємо, що любитимуть, чим будуть захоплюватися і чим пишатися, чому радітимуть і від чого сумуватимуть люди через якихось декілька десятиліть. Бо до школи  пам’ять дитини повертається протягом усього життя".

     На конференції були присутні почесні гості: народний депутат України Володимир Арешонков, голова та заступник районної державної  адміністрації Юрій Дивинський, Віктор Пальоний, міський голова Іван Коруд

Урочисто  відбулося   нагородження працівників освітньої галузі грамотами та подяками.

Ви тут: Головна Новини Районна конференція працівників освіти