Районна конференція працівників освіти

DSC05868

      Вже стало традиційним розпочинати новий навчальний рік серпневими зустрічами освітян району. Районна конференція працівників освіти – це щорічна зустріч педагогів, яка в урочистій формі підсумовує  роботу за минулий навчальний рік і окреслює  завдання на наступний період. Цього року святкова зустріч відбулася 28 серпня  в Овруцькому центрі дитячої та юнацької творчості.

     В роботі конференції взяли участь педагогічні працівники з усіх загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних  навчальних закладів району. З привітальним словом до всіх освітян звернулась заступник голови районної ради Ірина Михайлевська:" Всіх вчителів закликаю пам’ятати – як ми навчимо і виховаємо наших дітей сьогодні – таким і буде наше суспільство завтра. Саме ми визначаємо, що любитимуть, чим будуть захоплюватися і чим пишатися, чому радітимуть і від чого сумуватимуть люди через якихось декілька десятиліть. Бо до школи  пам’ять дитини повертається протягом усього життя".

     На конференції були присутні почесні гості: народний депутат України Володимир Арешонков, голова та заступник районної державної  адміністрації Юрій Дивинський, Віктор Пальоний, міський голова Іван Коруд

Урочисто  відбулося   нагородження працівників освітньої галузі грамотами та подяками.

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Ви тут: Головна Новини Районна конференція працівників освіти