Всеукраїнська мирна акція протесту

пенсіонери1
пенсіонери2

ветеранів та пенсіонерів силових структур Овруцького району відбулась сьогодні 7 лютого біля приміщення та в сесійній залі районної ради. Представники ветеранських організацій наголошують на незадовільний матеріальний стан, значна частина яких отримує пенсію менше півтори тисячі гривень.

       

   У відкритому листі до керівників держави зазначено, що починаючи з січня 2016 року по даний час різними органами державної влади України, МО України та МАС України і продовжуючи Міністерствами фінансів України, соціальної політики, Пенсійним фондом України та його регіональними підрозділами саботувались і надалі  саботуються вимоги чинного законодавства щодо своєчасного проведення перерахунку пенсій пенсіонерам силових структур України.

  Також учасники акції пропонують невідкладно, протягом лютого 2018 р., застосувати заходи для  вирішення проблеми з перерахуванням пенсій пенсіонерам та ветеранам силових структур України  у відповідності до чинного законодавства про пенсійне забезпечення силових структур, а саме Законів України  "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" від 09.04.1992 р., "Про внесення змін до колишніх працівників ОВС України та членів їх сімей", від 23.12.2015 р. "Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій " від 13.02.2008 р. та ін.

           

 В акції взяли участь громадські організації:" Овруцька районна спілка ветеранів Афганської війни", "Овруцька районна спілка офіцерів України", "Овруцька районна спілка ветеранів Збройних сил України", "Овруцька районна спілка ветеранів АТО", Овруцька районна спілка ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ", "Союз ветеранів ліквідації Чорнобильської катастрофи".

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Ви тут: Головна Новини Всеукраїнська мирна акція протесту