12 - 14 лютого працювали постійні депутатські комісії

20180214 101716

   Депутати затвердили для розгляду на сесії програму економічного та соціального розвитку Овруцького району на 2018 рік з доповненнями щодо ремонту участків доріг між селами "Кованка - Усове - Переброди", "В. Чернігівка - Богданівка", "Левковичі - Дівошин", "Сирниця - Селезівка".

   За інформацією начальника управління фінансів райдержадміністрації Василя Дулька було заслухано звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, затвердження розпоряджень голови РДА та про внесення змін до районного бюджету 2018 року. За рахунок вільного залишку районного бюджету відбуватиметься виділення коштів на такі потреби:

утримання доріг в зимовий період - 190 тис.грн.; інша субвенція Овруцькій міській раді на оплату проїзду особам, що проходять процедуру гемодіалізу - 15 тис.грн.; матеріальна допомога громадянам у яких склались складні життєві обставини (онкохворі, діти з орфаними захворюваннями) - 100 тис.грн.; призначення на оплату курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників - 80 тис.грн.;проведення виборів депутатів місцевих рад Ігнатпільської сільської ради (для районної територіальної комісії) - 99854 грн. та ін.

За рахунок залишку коштів освітньої субвенції:

оснащення закладів загальної середньої освіти засобами наавчання з фізики,хімії, біології, географії, математики, навчальними комп'ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання, навчальним обладнанням і методичним забезпеченням для початкової школи,з районного бюджету - 101642,83 грн.; Овруцького міського - 313091,52 грн.; Словечанського сільського - 62495,42.

   Депутати також затвердили проект рішення "Про забезпечення діяльності Овруцької ЦРЛ" стосовно звернення до Словечанської, Народицької ОТГ та сільських рад, що не увійшли до складу створених громад в Овруцькому районі щодо  виділення іншої субвенції   Овруцькому міському бюджету для утримання Овруцької центральної районної лікарні. 

   Також обранці дали згоду на створення КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Овруцької районної ради Житомирської області на базі ДНЗ №10. Даний центр розраховано на 46 діток з якими працюватимуть дефектологи, психологи та логопеди. З районного бюджету на функціонування закладу передбачено 50 тис.грн.

   Комісіями розглянуто  і принято до відома й ряд  листів та звернень:  - від ПАТ "Овруцьке автотранспортне підприємство 11847" щодо укладання договору на пільгове перевезення пасажирів автотранспортом;  -від жителів с.Білокамінка Ігнатпільської сільської ради щодо приєднання до Овруцької обєднаної територіальної громади;- від виконкому Нововелідницької сільської ради щодо відновлення руху дизель-поїзда №6401 за маршрутом Овруч-Возлякове та дизель поїзда №6402 за маршрутом Возлякове-Овруч;- про розгляд звернення депутатів Овруцької районної ради Житомирської області щодо реформування лісової галузі та інші. Розглянуто питання комунальної власності.

В роботі комісії взяли участь голова районної районної ради Віталій Китиця та заступник голови районної ради Ірина Михайлевська.

 

 

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Ви тут: Головна Новини 12 - 14 лютого працювали постійні депутатські комісії