Відбулась 29 чергова сесія районної ради

IMG 20181005 101616 resized 20181005 124745479

за участі 21 депутата і під головуванням заступника голови районної ради Ірини Михайлевської.

    Розпочалось пленарне засідання з повідомлення головуючого щодо відповіді, яка надійшла з Житомирської обласної ради про звернення депутатів Овруцької районної ради щодо утримання майнового комплексу "Стаціонарне відділення для постійного проживання" . У відповіді було зазначено, що відповідно до ст.89 Бюджетного кодексу України, видатки на утримання стаціонарного відділення здійснюються з районного бюджету, бюджетів міст обласного значення, бюджетів об'єднаних територіальних громад. Станом на 01.08.18 р. комунальним закладом обслуговується 1206 осіб, у тому числі в умовах стаціонару - 35 осіб. Із загальної чисельності осіб, що перебувають на обслуговуванні, 85,2 відсотка складають мешканці Овруцької та Словечанської об'єднаних територіальних громад. Таким чином у листі зазначено, що вирішення порушеного у зверненні питання належить до компетенції Овруцької районної ради, Овруцької та Словечанської об'єднаних територіальних громад.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного депутати затвердили Програму матеріально-технічного забезпечення потреб особового складу військової частини 1495 Державної прикордонної служби України, розпорядження голови райдержадміністрації, районної ради, зміни до районного бюджету 2018 року, питання комунальної власності.

Також депутати підтримали звернення Брусилівської  і Тальнівської районних рад щодо захисту інституції сім'ї в Україні та впровадження реформ в галузях освіти та медицини.

В різному головуючий ознайомив депутатський корпус із заявою, що надійшла від депутата районної ради Олександра Миколайовича Павлущенка щодо припинення депутатських повноважень у звязку з сімейними обставинами.

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Ви тут: Головна Новини Відбулась 29 чергова сесія районної ради