Відбулась 30 (позачергова) сесія районної ради

Sesiya30
sesiya30 222
сесия30333

 у складі 22 депутатів і під керівництвом голови районної ради Віталія Китиці. В роботі сесії взяли участь голова Овруцької райдержадміністрації Юрій Дивинський та заступник голови районної ради Ірина Михайлевська.

  Порядок денний депутати розпочали визнанням повноважень депутата Овруцької районної ради 7 скликання. Згідно постанови №21 від 24.10.2017 р. Овруцької районної виборчої комісії, визнано обраним депутата в багатомандатному виборчому окрузі від районної організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів - Укроп" -Барановського Миколу Андрійовича, інженера з охорони праці Овруцького райавтодору.

  Депутати заслухали та  затвердили Звіт голови Овруцької районної ради,  розпорядження голови райдержадміністрації, районної ради. Також було затверджено план роботи Овруцької районної ради на І півріччя 2019 року.

  По питанню внесення змін до районного бюджету 2018 року доповідав начальник управління фінансів РДА  - Василь Дулько. Депутати затвердили наступні зміни за рахунок доходної частини: субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій(розпорядження КМУ України)- 350 000 тис.грн, на здійснення переданих видатків у сфері охорона здоров'я за рахунок коштів медичної субвенції - Овруцькій міській раді (розпорядження голови обласної державної адміністрації) та ін. Відповідно до рішення сесії Овруцької міської ради від 15.11.18 р. надійшла субвенція на утримання загальноосвітніх навчальних закладів у сумі 700 000 тис.грн. та на забезпечення соцпослугами громадян похилого віку, інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги - 198800 тис.грн. та ін.

  Депутати також затвердили вартість харчування одного дітодня в дошкільних навчальних закладах району на 2019 рік  та Порядок встановлення плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах району.

  По питанням  комунальної власності інформувала завідуюча сектором з питань спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району Ольга Недашківська.

  В "Різному"  Ігнатпільський сільський голова Павло Рафальський висловив стурбованість стосовно  медичного обслуговування громадян, які проживають на територіях тих сільських рад, які не ввійшли до двох об'єднаних громад. В бурхливій дискусії  в цілому щодо реформування медицини в районі  взяв участь депутат районної ради Микола Левківський.

Загалом депутати на 30 (позачерговій) сесії районної ради затвердили близько 10 питань порядку денного.

 

 

 

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Ви тут: Головна Новини Відбулась 30 (позачергова) сесія районної ради