Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

misceve1
Rudnya
купневич
голови
бортник
Slovechne
велідники
баяністи
misceve зал

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування,

депутати всіх рівнів!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу.

  Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, чудових організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

  Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо громад, для розвитку нашого району та задля зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі.

Голова районної ради                                   Віталій Китиця

  В цей день в сесійній залі районної ради  відзначено кращих представників органів місцевого самоврядування. З вітальним словом до учасників зібрання звернулися голови районної ради Віталій Китиця,  райдержадміністрації Юрій Дивинський, Словечанської ОТГ Олександр Трикиша, а також депутати  обласної  ради Сергій Ковердун, Олександр Павлушенко та представники депутатів Верховної Ради України. 

 За сумлінну працю, професіоналізм, активну  громадянську позицію та з нагоди свята кращі депутати районної ради, працівники органів місцевого самоврядування були нагороджені Грамотами районної ради та грошовими преміями.

Також голова районної ради Віталій Китиця вручив грамоту обласної ради та цінний подарунок Рунянському сільському голові - Ніні Ігнатюк.

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Ви тут: Головна Новини Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування