Очолювали районну раду

  1. Гетьман Василь Васильович з 15.04.1998р.-28.02.2000р.
  2. Левківський Микола Григорович з 28.02.2000р.-12.05.2010р.
  3. Налапій Василь Васильович з 12.05.2010р. - 20.11.2015р.
  4. Китиця Віталій Володимирович з 26.11.2015р. - по даний час.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                           

 

Ви тут: Головна Про район Очолювали районну раду Очолювали районну раду