Основна подія

Останні новини

Вітання до Дня працівників харчової промисловості

Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!

 У харчовій промисловості району сумлінно працюють сотні висококваліфікованих майстрів своєї справи. Відрадно, що в непростих умовах сьогодення трудові колективи галузі докладають максимум зусиль щодо збільшення виробництва харчових продуктів, забезпечення його різноманіття.

 Нехай же й надалі усі ці позитивні тенденції сприяють забезпеченню жителів Овруччини якісними продуктами, а вам шановні харчовики, дарують стабільні заробітки, радість від роботи і вдячність земляків.

З повагою

голова районної ради                        Віталій Китиця

Реорганізація органів Пенсійного фонду України

22 серпня 2018 року уряд ухвалив постанову, згідно якої буде здійснено реорганізацію органів Фонду в 15 областях, в т.ч. в Житомирській області.

Пенсійний фонд України в Житомирській області, як і раніше, працюватиме за принципом поділу на фронт – офіс і бек – офіс.

Фронт – офіси будуть розміщені у кожній адміністративно – територіальній одиниці області і будуть працювати з громадянами та усіма відвідувачами що звертаються за пенсійними послугами.

Бек – офіс буде діяти на рівні області та виконувати обслуговуючу роботу (кадри, бухгалтерія, юристи).

Чіткий розподіл на фронт – і бек – офіс дає змогу приймати людей незалежно від місця проживання та протягом усього робочого часу. Фронт – офіс перетворюється по суті на сервісний центр у якому будуть надавати повний набір послуг Пенсійного фонду, а документи, заяви від громадян опрацьовуватимуть у бек – офісі.

Сервісні центри створюються на базі відділень Пенсійного фонду. По області їх 25, зазвичай вони розташовані у райцентрах.

Детальніше...

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Свята та події

 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ви тут: Головна