Основна подія

Останні новини

Привітання до Дня медичного працівника

Результат пошуку зображень за запитом "вітання до Дня медичного працівника"

Шановні медичні працівники!

З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь. Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою,

Голова районної  ради             Віталій Китиця    

Відбулась 34 (позачергова) сесія районної ради

    За участю 20 депутатів районної ради відбулась 34 (позачергова) сесія районної ради. Голова районної ради Віталій Китиця привітав депутата Івана Божка з Днем народження.

За пропозицією депутата Олександра Подкура до порядку денного  внесено заслуховування інформації голови Овруцької райдержадміністрації    щодо злочену скоєного батьками стосовно своєї малолітньої дитини в с.Листвин Словечанської ОТГ.

Депутати розпочали свою роботу з надання дозволу в оренду та встановлення пільги по оренді частини нежитлового приміщення адмінбудинку районної ради, затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, внесли зміни, але з поправкою, до районного бюджету 2019 року.

Також депутати затвердили розпорядження голови районної ради, план роботи Овруцької районної ради на ІІ півріччя 2019 року,  районну Програму пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій на 2019-2020 роки,внесли зміни до Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

Розглянули й ряд питань комунальної власності та затвердили технічні документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок ПрАТ "Норинський щебзавод".

1 червня - День захисту дітей та Всесвітній день батьків

   1496839975 big-lwtcuЩороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

   Турбота про дітей, усвідомлення важливості їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

    Депутатський корпус на чолі з головою районної ради Віталієм Китицею бажає миру і злагоди кожній дитині, кожній родині в усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові і ніжності до дітей.

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Свята та події

 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ви тут: Головна