Основна подія

Останні новини

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади!

  Vakansiya

   Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою КМУ від 12.07.2017 року №545, рішення 24 сесії районної ради 7 скл. від 16.02.2018 року №372 «Про затвердження порядку конкурсного відбору директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Овруцької районної ради Житомирської області» Овруцька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Овруцького району Житомирської області» на контрактній основі строком на 3 (три) роки.

Вимоги до претендентів:

1.Громадянство України;

2. Вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня   спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

3.Стаж роботи не менше п’яти років за фахом;

4.вільне володіння державною мовою;

5.володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;

6.знання діловодства.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

   - письмову заяву про участь у конкурсі та згода на збір та обробку персональних даних;

- особистий листок з обліку кадрів;

   - автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік

і   місце   народження,   інформацію   про   громадянство,   відомості   про   освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти   чи іншого   засобу   зв’язку,   відомості   про   наявність   чи   відсутність судимості;

   - копія документа, що посвідчує особу;

   - копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

   - фотографії розміром 6*4, 2 шт.;

   - копія трудової книжки.

Додатково можуть надаватися інші документи, які, на думку кандидата, підтверджують його професійні чи моральні якості. Документи до участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: м.Овруч вул..Т.Шевченка,31-а, кабінет 205.

Телефон для довідок: (04148) 4-23-09

Голова районної ради                                   В.В.Китиця

15 лютого - День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

  20180215 140101афг22 З кожним роком все далі  історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. 

 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон. Тільки з України в Афганістані воювало 120 тисяч солдатів і офіцерів.

Шановні  воїни - інтернаціоналісти!
 
    Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи.  Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками.
   Від Овруцької районної ради, усього депутатського корпусу зичу вам, шановні воїни–інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам, достатку і довголіття.
 
   З повагою
  Голова районної ради        Віталій Китиця     
20180215 141107афганцы                              

 

12 - 14 лютого працювали постійні депутатські комісії

 20180214 101716  Депутати затвердили для розгляду на сесії програму економічного та соціального розвитку Овруцького району на 2018 рік з доповненнями щодо ремонту участків доріг між селами "Кованка - Усове - Переброди", "В. Чернігівка - Богданівка", "Левковичі - Дівошин", "Сирниця - Селезівка".

   За інформацією начальника управління фінансів райдержадміністрації Василя Дулька було заслухано звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, затвердження розпоряджень голови РДА та про внесення змін до районного бюджету 2018 року. За рахунок вільного залишку районного бюджету відбуватиметься виділення коштів на такі потреби:

утримання доріг в зимовий період - 190 тис.грн.; інша субвенція Овруцькій міській раді на оплату проїзду особам, що проходять процедуру гемодіалізу - 15 тис.грн.; матеріальна допомога громадянам у яких склались складні життєві обставини (онкохворі, діти з орфаними захворюваннями) - 100 тис.грн.; призначення на оплату курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників - 80 тис.грн.;проведення виборів депутатів місцевих рад Ігнатпільської сільської ради (для районної територіальної комісії) - 99854 грн. та ін.

За рахунок залишку коштів освітньої субвенції:

оснащення закладів загальної середньої освіти засобами наавчання з фізики,хімії, біології, географії, математики, навчальними комп'ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання, навчальним обладнанням і методичним забезпеченням для початкової школи,з районного бюджету - 101642,83 грн.; Овруцького міського - 313091,52 грн.; Словечанського сільського - 62495,42.

   Депутати також затвердили проект рішення "Про забезпечення діяльності Овруцької ЦРЛ" стосовно звернення до Словечанської, Народицької ОТГ та сільських рад, що не увійшли до складу створених громад в Овруцькому районі щодо  виділення іншої субвенції   Овруцькому міському бюджету для утримання Овруцької центральної районної лікарні. 

   Також обранці дали згоду на створення КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Овруцької районної ради Житомирської області на базі ДНЗ №10. Даний центр розраховано на 46 діток з якими працюватимуть дефектологи, психологи та логопеди. З районного бюджету на функціонування закладу передбачено 50 тис.грн.

   Комісіями розглянуто  і принято до відома й ряд  листів та звернень:  - від ПАТ "Овруцьке автотранспортне підприємство 11847" щодо укладання договору на пільгове перевезення пасажирів автотранспортом;  -від жителів с.Білокамінка Ігнатпільської сільської ради щодо приєднання до Овруцької обєднаної територіальної громади;- від виконкому Нововелідницької сільської ради щодо відновлення руху дизель-поїзда №6401 за маршрутом Овруч-Возлякове та дизель поїзда №6402 за маршрутом Возлякове-Овруч;- про розгляд звернення депутатів Овруцької районної ради Житомирської області щодо реформування лісової галузі та інші. Розглянуто питання комунальної власності.

В роботі комісії взяли участь голова районної районної ради Віталій Китиця та заступник голови районної ради Ірина Михайлевська.

 

 

Ви тут: Головна