Основна подія

Останні новини

Відбулась 27 (позачергова) сесія райради

 27 сесія2  Минулої п'ятниці за участі 23 депутатів відбулася 27 (позачергова) сесія Овруцької районної ради. Вів її голова райради Віталій Китиця.

   За пропозицією депутата Олександра Подкура на першочерговий розгляд було винесено питання «Про внесення змін до рішення 26 сесії 7 скликання №403 від 15.06.2018 року «Про затвердження структури та граничної чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Овруцького району». Цим рішенням було встановлено граничну чисельність працівників територіального центру у кількості 29,5 штатних одиниць (до цього тут працювало 117 осіб), а штат відділення стаціонарного догляду для постійного проживання у Нових Велідниках, виходячи із скрутного фінансового становища, взагалі не передбачено.

   Справа в тому, що районний бюджет, до якого надходять податки з 8 сільських та 1 селищної місцевих рад, просто неспроможний утримувати цей заклад, фінансування ж з двох ОТГ району спрямоване на утримання соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома.

Детальніше...

КУ "Овруцький інклюзивно-ресурсний центр"Овруцької районної ради"

Новини "Земляцтва Овруччини"

Свята та події

 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ви тут: Головна